Утринска Гимнастика: Дознајте повеќе за одличниот Porsche Cayman GT4! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Дознајте повеќе за одличниот Porsche Cayman GT4!

Еве одлична можност да дознаете повеќе за Porsche Cayman GT4, директно од Andreas Preuninger – човекот кој беше на чело на тимот кој го разви екстремниот Cayman!

Новиот Porsche Cayman GT4 е автомобилот кој фановите на Porsche, но уште повеќе фановите на Cayman со нетрпение го очекуваа – и еве можност да дознаете сè што има да се дознае за одличниот нов спортски автомобил на Porsche, а сите детали ќе ви ги каже Andreas Preuninger, човекот кој е одговорен за GT возилата на Porsche!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.