ВИДЕО: Audi RS6-R ABT – Монструм со 730 коњски сили! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Audi RS6-R ABT – Монструм со 730 коњски сили!

Тјунерите од ABT никогаш не се задоволни со она што веќе им е достапно – затоа ја подготвија Audi RS6-R – монструозен караван кој има на располагање дури 730 коњски сили!

Сигурно е забавно да имате на располагање караван кој под поклопецот крие 730 коњски сили и 930 Nm вртежен момент, но навистина – нема потреба да зборуваме повеќе – уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.