Утринска Гимнастика: Peugeot 208 GTi 30th – Легендата се враќа! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Peugeot 208 GTi 30th – Легендата се враќа!

Авиони, хеликоптери, експлозии и убави девојки – сето тоа и многу повеќе го има во новото промотивно видео за Peugeot 208 GTi 30th!

Peugeot го слави 30-тиот роденден на GTi – а прославата е во форма на специјална едиција на Peugeot 208 GTi кој ја носи ознаката 30th. Во најновото промотивно видео за 208 GTi 30th ќе видите многу акција и возбуда, и на крајот и една убава девојка – некако, како да алудираат на еден познат британски таен агент?Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.