Утринска Гимнастика: Heavy Metal Orchestra со Porsche Panamera! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Heavy Metal Orchestra со Porsche Panamera!

Комбинацијата на прв поглед можеби е неочекувана, но слушнете како звучи Trooper од Iron Maiden изведен од класичен оркестар и дополнет од Porsche Panamera!

Луѓето од Porsche сметаат дека Panamera е единствениот луксузен седан кој го комбинира ексклузивниот ентериер со перформанси на спортско возило, и според тоа е можеби највозбудливата контрадикција во светот. Токму Panamera е инспирацијата позади трансформацијата на Heavy Metal химна во иста така возбудлива контрадикција.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.