Утринска Гимнатика: Mercedes-AMG GT S на Circuit of the Americas – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнатика: Mercedes-AMG GT S на Circuit of the Americas

Веќе ги знаеме сите детали за новиот AMG GT на Mercedes-AMG – но дали автомобилот го има она што е потребно да се докаже на тркачката патека? Погледнете и одлучете сами!

Пуштете погласно, навалете се во фотелјата и уживајте!

p.s. Видеото е достапно во Super-HD 4K резолуција!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.