Утринска Гимнастика: Vaughn Gittin Jr и неговиот најдобар пријател се забавуваат во Ford Fiesta ST! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Vaughn Gittin Jr и неговиот најдобар пријател се забавуваат во Ford Fiesta ST!

Има моменти кога вашиот најдобар пријател ќе побара нешто од вас, а вие едноставно не можете да не му одговорите на барањата!

Пријателството е најважно – дури поважно и од сопругата која чека да пристигнат намирниците од продавница за да може да направи вечера!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.