full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: On-board видео од рекордерското возење на Иџе Стефановски во Шпанија!

Еве одличен начин да го започнете денот –  погледнете го неколкуминутното видео од возењето на Иџе во кое тој постави нов рекорд на патеката во Шпанија!

Како што веќе објавивме, Игор Стефановски имаше одличен викенд во Шпанија – тој не само што победи, туку и постави нов рекорд на Subida Al Fito од 6:07.222. Сега и вие имате можност да видите како тоа изгледало – благодарение на ова одлично on-board видео снимено од BFG Video. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.