Утринска Гимнастика: Kia ги вози добрите момци во Matrix! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Kia ги вози добрите момци во Matrix!

Kia го реактивира Морфеус да ги прикаже квалитетите на моделот K900 во новата реклама за финалето од Националната Фудбалска Лига во САД.

Инспиративниот водач и влијателен учител со челичен карактер од трилогијата Матрикс е најновиот промотер на Kорејскиот производител во нивното ново рекламно видео. Тој ги претставува квалитетите на автомобилот и приредува ефекти од познатата трилогија со цел да импресионира еден пар и изгледа дека навистина успева во тоа.

Погледнете ја филмската реклама и уживајте во акцијата!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.