Денови на Renault во City Mall! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Денови на Renault во City Mall!

Renault ги поканува сите љубители на брендот, но и потенцијалните купувачи на Денови на Renault во City Mall, каде ќе можат да ги пробаат моделите на брендот, но и да добијат попуст на новите возила!

Од 19.11.2013 па се до 02.12.2013   Automotive Group ги поканува сите заинтересирани во ТЦ  Skopje City Mall  да се уверат во внатрешната и надворешната убавина на Европскиот бестселер Renault Clio и да се  запознаете со најновиот хит Renault Captur.

Искористете ја можноста следните 15 дена да добиете 15% попуст на сите модели од патничката програма на Renault и да дознаете повеќе за возилата од страна на овластените лица од продажба кои ќе одговорат на секое Ваше прашање.

Renault ги кани сите да бидат дел од урбаното тест возење на 30.11.2013  (Сабота)  и да го искусат задоволството во возењето и чуството на единственост во убавите и практични автомобили. Можете да дознаете повеќе на renault.mk како и Facebook фан страна Renault Sport Macedonia.

Извор: Renault PRАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.