Вечерна занимација: Рекордите на Sébastien Loeb и Daniel Elena! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерна занимација: Рекордите на Sébastien Loeb и Daniel Elena!

За само неколку дена ќе заврши неверојатно успешната WRC кариера на Sébastien Loeb – и во таа чест WRC тимот на Citroën подготви интерактивен инфографик со сите нивни рекорди!

Искористете го овој интерактивен инфографик за подобро да се потсетите на кариерата на Loeb и Elena. Ова е прекрасен начин да се одбележат рекордите на еден од најдобрите возачи на сите времиња, и без сомнение најдобриот возач на денешницата!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.