Попладневно кино: Приказната за Golf R, среќниот чистач и Sebastien Ogier! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Попладневно кино: Приказната за Golf R, среќниот чистач и Sebastien Ogier!

На некого, од време на време ќе му се посреќи – а токму тоа му се случува на еден хигиеничар кој има неочекуван „состанок“ со моменталниот предводник во WRC – Sebastien Ogier!

Уживајте во неколкуминутното видео, во кое главната улога ја имаат новиот Volkswagen Golf R со 300 коњски сили, еден насмеан хигиеничар и моменталниот предводник во Светскиот Рели Шампионат (WRC) – младиот Sebastien Ogier!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.