Утринска Гимнастика: Дрифт со Pagani Huayra – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Дрифт со Pagani Huayra

Автомобилскиот новинар Крис Харис сними интересно видео во кое прикажува возбудливи дрифт егзибиции позади воланот на хипер автомобилот Pagani Huayra.

Видеото е направено за промоција на автомобилската видео игра Grid 2, но покрај последната сцена од неколку секунди, се останато е снимено во реални услови, на тркачка патека. Погледнете го видеото и уживајте во него!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.