Утринска Гимнастика: Новото Porsche 911 Turbo – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Новото Porsche 911 Turbo

Веќе добро ги знаеме најважните работи за 911 Turbo – 520 или 560 коњски сили, перформанси од кои застанува срцето и врвна технологија пред која конкурентите потклекнуваат.

Сепак, сета таа технологија и тие застрашувачки перформанси изгледаат многу подобро на видео отколку на слики. Уживајте во овие две видеа – не само што ќе уживате во звуците на новиот 911 турбо, туку и во мотивацијата која стои зад него.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.