Утринска Гимнастика: Mercedes-Benz C63 AMG Black Series на ADV.1 фелни by Mode Carbon – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Mercedes-Benz C63 AMG Black Series на ADV.1 фелни by Mode Carbon

Пред неколку месеци објавивме фотогалерија од прекрасно дотераниот Mercedes-Benz C63 AMG Black Series, а сега ви го прикажуваме и видеото направено заедно со фотосесијата.

За потсетување, тјунерската компанија Mode Carbon се здружи со екипата на ADV.1 за да го дотераат веќе агресивниот Mercedes-Benz C63 AMG Black Series со нови 20-инчни едноделни ADV5.21 SL црвени фелни, карбонски ретровизори, заден спојлер и дифузер.

Мислевте дека на фотографиите автомобилот изгледа прекрасно? Ова видео уште подобро ја прикажува неговата убавина!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.