Утринска Гимнастика: Дали Mercedes-Benz A45 AMG е вистински AMG? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Дали Mercedes-Benz A45 AMG е вистински AMG?

Има некои кои го поставуваат токму ова прашање – а професионалниот тркачки возач и инструктор во AMG Driving Академијата – Lance David Arnold со задоволство ќе ви го одговори.

Во неколкуминутното видео, Lance David Arnold зборува не само за перформансите, туку и зад технологијата и процесот на производство зад A45 AMG. Погледнете што тој има да каже!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.