Што може да се случи кога ќе ги надминете своите возачки способности? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Што може да се случи кога ќе ги надминете своите возачки способности?

Погледнете што му се случува на возачот и неговото E46 BMW M3 кога возачот ќе се прецени и ќе ги надмине своите способности во автомобил кој има повеќе од 300 коњски сили!

Младиот возач се најде неподготвен за патот на кој вози, а последиците можеа да бидат фатални. За среќа, тој успеа да излезе од несреќата неповреден, а за тоа може да се заблагодари на неговото возило. Нашиот совет би бил да внимавате и секогаш да ја прилагодувате брзината на условите на патот. Имајте трпение до 40-тата секунда во видеото, тогаш започнува страшната несреќа.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.