Утринска Гимнастика: Vossen собир во Орландо! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Vossen собир во Орландо!

Повторно специјалистите за конкавни фелни ни послужуваат одлично видео за разубавување на денот!

Овој пат можеме да ги видиме автомобилите опремени со Vossen модели и нивните сопственици од Орландо, Флорида. Како и секогаш покрај огромната големина на фелните и екстремно нискиот профил на пневматици, тие се максимално прилепени на патот и навистина изгледаат прекрасно кога се во движење. Погледнете како тоа визуелно изгледа во видеото подоле, уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.