Утринска Гимнастика: Моделите на Victoria’s Secret и Lamborghini Aventador – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Моделите на Victoria’s Secret и Lamborghini Aventador

Општо е познато дека убави автомобили и прекрасни девојки секогаш одат заедно. Ова видео е уште еден доказ за тоа!

Иако на прво гледање може да си помислите дека нема автомобили во видеото и да се прашувате зошто е објавено на интернет страна за автомобили, треба да напоменеме дека режисерот на Transformers, Мајкл Беј искористил еден DMC Lamborghini Aventador Molto Veloce за снимањето на новата реклама на светски познатата компанија за женска долна облека Victoria’s Secret.

Покрај доработениот Aventador кој е во случајов споредна улога, а може да се пофали со 900 кс, благодарение на тјунинг пакетот од Германската компанија DMC, во ова видео целото внимание е посветено на прекрасните модели Karlie Kloss,Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio и Lais Ribeiro.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.