Утринска Гимнастика: Audi S5 на 20-инчни Vossen VVS-CV7 фелни – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Audi S5 на 20-инчни Vossen VVS-CV7 фелни

И ова утро Vossen не послужи со кратко, но извонредно видео за да ни го разубави денот!

Специјалистот за стилски фелни Vossen го опремил белиот спортски модел Audi S5 Coupe со 20-инчни алуминиумски конкавни фелни, модел VVS-CV7. За да се долови моментот, автомобилот е со намалено растојание од подлогата, што му дава моќен став и го прави да биде несекојдневна појава која ќе украде многу погледи додека се движи по патиштата.

Како и секое нивно претходно видео, и ова изобилува со одлична продукција и позадинска музика, па затоа ви препорачуваме да го гледате во HD формат и да уживате во него!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.