Утринска гимнастика: Еден не толку „Мини“ скок! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: Еден не толку „Мини“ скок!

Guerlain Chicherit успеа да изведе еден интересен маневар, за кој се потребни многу 95% храброст и 5% налудничавост!

Храбриот возач со име кое не можеме да го изговориме успеа да направи вртење наназад во воздух со своето Mini Countryman John Cooper Works. Ние останавме импресионирани и можеме само да му честитаме на храброста!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.