Погледнете ја „Freedom“ рекламата на Audi од Американскиот Super Bowl – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Погледнете ја „Freedom“ рекламата на Audi од Американскиот Super Bowl

Главната улога во рекламата ја има Audi A4 Allroad – моделот кој е подготвен за авантури и надвор од асфалтот, но овој пат малку доработен и подобрен.

Уживајте во рекламата, а наскоро ќе ви ги пренесеме сите автомобилски реклами од овогодинешниот Super Bowl.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.