Утринска Гимнастика: Vossen на Токио 2013 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Vossen на Токио 2013

На неодамнешниот саем во Токио повеќе тјунинг компаниии ги имаа изложено своите производи, а еден од нив беше и специјалистот за фелни Vossen.

Компанијата неодамна објави видео кое ги прикажува некои од производите кои беа презентирани на  саемот. Во видеото се среќаваат повеќе видови на модифицирани возила, на кои намногу се забележуваат намаленото растојание од подлогата и големите конкавни фелни. Во главните улоги играат специјално осветлен BMW Z4 роудстер, Audi A7, A4 и BMW 6 GranCoupe.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.