Убавиците на саемот во Париз 2012 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Убавиците на саемот во Париз 2012

Покрај металните убавици, автомобилскиот саем во Париз го разубавуваат и прекрасните хостеси кои ги красат сите изложени модели.

Бидејќи овогодинашното издание на Парискиот саем ни понуди мнозина убавици кои придонесоа за одличната атмосфера, ние ви подготвивме галерија составена од повеќе фотографии вредни за момент да ви го одвлечат вниманието.

Се надеваме дека ќе уживате во одбраните фотографии!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.