Facebook апликација за MINI Clubvan – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Facebook апликација за MINI Clubvan

MINI направи Facebook апликација со која може да го “дизајнирате” вашиот Clubvan!

Оваа Facebook апликација овозможува сами да го креирате својот MINI Clubvan. Победникот од оваа игра на MINI, а тоа може да бидете и вие ќе се најде на страниците на идниот број на MINI International магазинот!

Ние го “брендиравме” Clubvan, а сега тој чека на вас, затоа бидете максимално креативни!

Линк до MINI Clubvan Facebook апликацијата!Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.