F30 BMW Serie 3 by 3D Design – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

F30 BMW Serie 3 by 3D Design

Веќе добро познатите Јапонски тјунери 3D Design претставија еден нов аеро стајлинг пакет за новата 3-ка на BMW.

Овој нов стајлинг пакет кој го нуди 3D Design содржи нов преден спојлер какои заден спојлер, а во понудата се и нови црни бандажи. Исто така тука се и црните предни “бубрези”. Ентериерот исто така добива некои поситни промени како алуминиумските спортски педали.Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.