Утринска Гимнастика: Ken Block & Twin Peaks – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Ken Block & Twin Peaks

Во подготовка за новата сезона од Светскиот Рели Шампионат, Американецот Кен Блок го посети Snoqualmie Falls, местото каде се снимаше култната серија Twin Peaks.

Првото тестирање на на макадам неговата Monster World Rally Team Fiesta RS WRC се случува токму на местата каде се снимаше Twin Peaks, серијата која вие можеби, но вашите родители сигурно ја гледале. На музиката сигурно ќе ви текне!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.