„Истекоа“ фотографии од новиот SL на Mercedes! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

„Истекоа“ фотографии од новиот SL на Mercedes!

Пред само неколку часови на Интернет се појавија „истечени“ фотографии од новата генерација на Mercedes SL-Klasse. Фотографиите се очигледно сликани со аматерски апарат од некој каталог.

Иако аматерски, фотографиите ни покажуваат сосем доволно детали за да можеме да видиме како ќе изгледа новиот SL. Како и досега, кога ќе се појават неофицијални фотографии, производителите во најбрз можен рок и официјално го објавуваат моделот со сите детали. За сега, да ги погледнеме овие фотографии, а за официјалните ќе почекаме.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.