Како се тестираше новата генерација на Porsche 911? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Како се тестираше новата генерација на Porsche 911?

Секогаш е интересно кога ќе успееме макар и за минута да ѕирнеме зад кулисите и да видиме како се подготвува еден автомобил. Погледнете го краткиот документарец за тестирањето на новата генерација на 911!

Цела екипа го следеше тимот за тестирање на новата генерација на Porsche 911 и го од тоа направи еден навистина интересен документарец. Ја имаме шансата одблизу да видиме како се тестира 911 во екстремни услови, од неверојатно ниски до неверојатно високи температури..

Тоест, да не должам, уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.