Вечерно Кино: Ken Block’s Gymkhana World Tour 2011 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Ken Block’s Gymkhana World Tour 2011

Сите добро ги знаеме лудориите на Кен Блок – веќе сме ги гледале на Интернет. Но тој беше на светска турнеа оваа година, па погледнете како изгледаа неговите лудории низ светот!

Веќе ви прикажавме една ретроспектива на Gymkhana видеата на Ken Block. Покрај неговите напори во WRC, тој годинава беше на светска турнеа со својот циркуз и ги посети Виена, Лос Анџелес и Мелбурн. Погледнете го видеото со најинтересните случувања од турнеата. Ќе ја видите неговата моќна Ford Fiesta, летечки моторцикли, како и оскудно облечени девојки. Уживајте во следните 6 минути!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.