Утринска Гимнастика: Porsche Panamera GTS – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Porsche Panamera GTS

Пред неколку дена ви прикажавме фотографии во живо од новата изведба на седанот на Porsche, а денес ви прикажуваме видео!

Во видеото можеме да видиме интересни работи – прво можеме да видиме како може човек навистина да се забавува и да ужива во Panamera GTS и нејзините 430 коњски сили и одличниот V8 мотор. Не е најубавиот модел кој Porsche го прави, но нејзините способности се повеќе од очигледни!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.