Утринска Гимнастика – Mercedes-Benz C63 AMG Black – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика – Mercedes-Benz C63 AMG Black

Black моделите се екстремна верзија на веќе-екстремните AMG модели на Мерцедес. За убав почеток на утрово ви го нудиме C63 AMG Black низ слики и звук!

6.2 литри V8 мотор кој испорачува 517 коњски сили и скоро 620 nm вртежен момент сигурно може да понуди големо задоволство. Погледнете го видеото за да ги слушнете звуците на ова чудовиште, а потоа уживајте во галеријата подолу!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.