jetta – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Дали Volkswagen размислува да го понуди кинескиот бренд Jetta и на други пазари?

JETTA брендот на Volkswagen постигна огромен успех во Кина – па неофицијално, Volkswagen размислува да...