guntherwerks – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Gunther Werks Project Tornado е спектакуларна, 700-коњска реинтерпретација на 911 од генерацијата 993!

Задно-поставениот, воздушно-ладен 4-литарски боксер поставен во задниот дел на Project Tornado е...