ferrarif – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: , ,

Ferrari го претстави F14 T – нивниот нов болид за Formula1!

Вчера Ferrari го претстави својот нов болид, со кој ќе се натпреварува во овогодинешната сезона...