faraday future – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Faraday Future го претстави својот FFZERO1 електричен концепт на CES

Новиот производител на електрични автомобили со интересно име го претстави својот концепт...