arrinera – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Изненадување од Полска – Arrinera Hussarya напаѓа со 650 коњски сили!

Признаваме – не очекувавме да видиме волку привлечен суперавтомобил кој доаѓа од Полска!...