Гледајте го во живо доделувањето на наградите Златно Тркало! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Гледајте го во живо доделувањето на наградите Златно Тркало!

Вечерва официјално ќе ги доделиме наградите на победниците на првиот избор за најпосакуван автомобил – Златно Тркало. Гледајте го преносот во живо!

Прогласувањето на победниците на првиот Избор за Најпосакуван Автомобил ќе се одржи вечерва во 20:00, а тука можете да го следите во живо. Ние – заедно со нашите колеги – ги предложивме натпреварувачите, а вие го направивте изборот. Успешно – дури и во оваа, комплицирана година – почнавме, и најавуваме уште поинтересен и поголем избор за следниот циклус, кој ќе започне уште утре.

Следете го прогласувањето на победнитците на Изборот за Најпосакуван Автомобил во Македонија – во живо! 🏆

Gepostet von Златно Тркало am Dienstag, 20. Oktober 2020

Гледајте нè вечерва во 20:00!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.