Вечерно Кино: Што ќе гледаме во следната сезона на Top Gear? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Што ќе гледаме во следната сезона на Top Gear?

Следната сезона на Top Gear започнува за една седмица, а ова е само еден дел од автомобилите кои ќе ги видиме.

Меѓу другото, ќе ги видиме рекордерскиот Volkswagen I.D. R, моќниот BMW M8, електричниот Porsche Taycan како и супер-брзиот McLaren Speedtail – но и многу, многу повеќе!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.