Вечерно Кино: Skoda ја открива новата Octavia – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Skoda ја открива новата Octavia

Полека но сигурно, Skoda започнува да открива детали околу новата Octavia.

На краткото видео можеме да забележиме неколку ситни детали – дизајнот на светлосниот потпис, како и уште неколку други ситници. Сепак, да не должиме многу – погледнете.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.