Утринска Гимнастика: Robert Downey Jr и новиот Audi e-tron GT – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Robert Downey Jr и новиот Audi e-tron GT

Приказната на Robert Downey Jr и Audi започнува уште со првиот Iron Man – таму Тони Старк вози Audi R8. Сега, толку години подоцна – приказната продолжува со електричниот e-tron GT!

Одговорниот за дизајн во Audi – Mark Lichte и господинот Iron Man го разгледуваат новиот Audi e-tron GT. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.