Галерија: Авто-собир АСУЦ 2018 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Галерија: Авто-собир АСУЦ 2018

Врнежливото време не успеа да ги поколеба ентузијастите – и иако имаше помалку посетители од очекуваното, сепак многу вљубеници во автомобилите беа подготвени да ги изложат своите миленици!

За жал, есенскиот дожд ја намали бројката на посетители – но погледнете барем дел од изложените автомобили!

Фотки: Дејан МаликовскиАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.