Утринска Гимнастика: Lexus LC500 и неговиот атмосферски V8 врескаат во катна гаража. – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Lexus LC500 и неговиот атмосферски V8 врескаат во катна гаража.

Зад управувачот е рели-возачот Mark Higgins кој успева да го извлече максимумот од Lexus LC500 и неговиот 5-литарски, атмосферски V8 со 475 коњски сили!

Да не должиме многу – погледнете го видеото и уживајте, а потоа прочитајте го нашиот тест на хибридниот Lexus LC500h.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.