Утринска Гимнастика: Погледнете како Audi RS3 Sedan забрзува до 284 километри на час! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Погледнете како Audi RS3 Sedan забрзува до 284 километри на час!

Компактниот спортски седан на Audi располага со 400 коњски сили благодарение на 2.5-литарскиот турбо 5-цилиндерски мотор – и има перформанси кои до неодамна беа резервирани за супер-автомобилите!


Германскиот Аутобан е едно од ретките места каде можете навистина да ги побарате границите на вашиот автомобил – а во Audi RS3 тоа изгледа вака!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.