Утринска Гимнастика: Новиот Porsche 911 GT2 RS ги остави легендарните Mark Webber и Walter Röhrl без зборови! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Новиот Porsche 911 GT2 RS ги остави легендарните Mark Webber и Walter Röhrl без зборови!

Кога еден автомобил може да остави без зборови легенди како Walter Rorhl и Mark Webber, тогаш навистина се работи за нешто сериозно!

Најмоќниот 911 на сите времиња има 700 коњски сили. Повеќе од доволно.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.