Утринска Гимнастика: Различните модови на Ford Focus RS, објаснети од Stig! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Различните модови на Ford Focus RS, објаснети од Stig!

Возилото е новиот Ford Focus RS, а зад воланот е Ben Collins – човекот кој порано беше Stig во Top Gear – и тој ќе ви ги објасни четири различни режими на возење на новиот хипер-хечбек на Синиот Овал!

Новиот Focus RS можете да го возите во четири различни режими – Normal, Sport, Track и Drift. Дозволете му на еден од најдобрите возачи на планетата – Ben Collins – да ви ги објасни сите четири.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.