full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Škoda Superb Combi е вистински Спејс шатл!

Новиот Superb Combi нуди многу – а меѓу најистакнатите квалитети е просторноста. Погледнете ја несекојдневната реклама за големиот караван на Škoda!

Кратка, но одлична реклама за големиот караван на Škoda!



Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.