full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Porsche ретроспектива на 2015!

Германскиот производител на спортски автомобили направи ретроспектива на своите нови модели, спортските успеси, но и можностите за иднината кои ги прикажа во 2015!

Навистина нема потреба премногу да зборуваме – ова беше одлична година за Porsche! На пазарот се појавија Cayenne Turbo S, Macan GTS, Boxster Speedster, одличниот Cayman GT4, но и екстремниот 911 GT3 RS!

Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.