Утринска Гимнастика: Honda Touring Car и MotoGP моторцикл против новиот Civic Type R! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Honda Touring Car и MotoGP моторцикл против новиот Civic Type R!

Еве нешто што досега не сте го виделе – погледнете како Touring Car автомобилот и Moto GP моторциклот на Honda го бркаат новиот Civic Type R на тркачката патека – и тоа во 360 степени!

Еве одличен и уникатен начин да видите како изгледа да се возите покрај вистински ѕвезди како што се Tiago Monteiro, Gabriele Tarquini и Jack Miller – на следното видео погледнете како врвните возила на Honda од Touring Car и MotoGP шампионатите се обидуваат да го стигнат новиот Civic Type R. Сепак, видеото е уште поинтересно бидејќи можете самите да го изберете аголот од кој ќе ја набљудувате акцијата – едноставно, пуштете го видеото на целиот екран и движете се со глувчето – и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.