Утринска Гимнастика: Најважните новитети околу новиот Porsche 911! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Најважните новитети околу новиот Porsche 911!

Последниот работен ден оваа седмица го започнуваме со фејслифтираниот Porsche 911 и најважните новитети кај темелно-освеженото спортско купе!

Во ова видео накратко се демонстрирани податоците околу новите мотори кај 911 Carrera и 911 Carrera S, нивните перформанси, активната аеродинамика, и уште неколку други детали. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.