Утринска Гимнастика: Lexus GS F на тркачката патека! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Lexus GS F на тркачката патека!

Големиот јапонски седан има голем V8 кој испорачува 467 коњски сили и 527 Nm вртежен момент – бројки кои ветуваат одлични перформанси!

Германските ривали се побрзи, но атмосферскиот V8 на Lexus GS F нуди одлични перформанси и звук од кој се исправуваат влакната на рацете. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.